Костянтин Продіус очолив Головне управління юстиції в Одеській області

14.04.2011

 

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ про призначення Костянтина Продіуса начальником Головного управління юстиції в Одеській області.

 

К. Продіуса призначено замість Андрія Сєдова, який переведений на посаду заступника Міністра юстиції – керівника аппарату Міністерства юстиції.

 

До призначення на посаду начальника Головного управління юстиції області 33-річний К.Продіус обіймав посаду заступника начальника Головного управління юстиції в Одеській області – начальника відділу нотаріату. Працював на різних посадах в органах юстиції Одеської області з 1999 року.

 

К. Продіус нагороджений Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації, Почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка», Почесним знаком Міністерства юстиції України, Почесною грамотою управління у справах сім’ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації. Має Подяку Прем’єр-міністра України.

Джерело: Міністерство юстиції України

Новости

11.06.2017
Рынок недвижимости в 2017 году
В августе-сентябре 2017 года эксперты аналитики в сфере недвижимости прогнозируют "оживление" покупательского спроса.
29.08.2014
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства
28.08.2014
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування. Нововведення від 23.08.2014 року
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства