Президент України підписав Закон України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»

29.07.2011

Законом пропонується встановити єдину процедуру визнання особи біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, втрати та позбавлення статусу біженця, додаткового захисту.

 

За окремою процедурою визначається порядок надання та припинення тимчасового захисту в Україні.

 

Закріплюються положення щодо захисту біженців та інших осіб: заборона вислання або примусового повернення біженця чи особи, яка потребує додаткового або тимчасового захисту до країн, де їх життю загрожує небезпека; сприяння збереженню єдності їхніх сімей, забезпечення безоплатною правовою допомогою, покращення правового статус цих осіб.

 

Законом також визначаються  повноваження органів виконавчої влади, що беруть участь у вирішенні питань, пов’язаних із біженцями та особами, які потребують додаткового або тимчасового захисту.

 

Прийняття Закону є важливим кроком узгодження національного законодавства з питань біженців з відповідними європейськими стандартами.

 

Джерело: Міністерство юстиції України

Новости

11.06.2017
Рынок недвижимости в 2017 году
В августе-сентябре 2017 года эксперты аналитики в сфере недвижимости прогнозируют "оживление" покупательского спроса.
29.08.2014
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства
28.08.2014
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування. Нововведення від 23.08.2014 року
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства