Про організацію роботи з проведення кваліфікаційних іспитів щодо допуску до нотаріальної діяльності

10.11.2011

З метою забезпечення реалізації положень статті 10 Закону України «Про нотаріат» та Положення про Вищу кваліфікаційну комісію нотаріату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2006 року № 1689

НАКАЗУЮ:

 

         1. Начальникам головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити:

 

         1.1. до 15 грудня 2011 року проведення кваліфікаційних іспитів для осіб, які пройшли стажування в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса.

 

         1.2. участь у складанні кваліфікаційного іспиту всіх осіб, які станом на час проведення іспиту пройшли стажування в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса.

         2. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К.І.):

 

2.1. забезпечити до 30 грудня 2011 року проведення засідання Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату.

 

         2.2. довести цей наказ до відома начальників головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі.

 

         3. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К.І.), начальникам головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити належне виконання цього наказу.

 

 

Міністр                                                       Олександр Лавринович

 

 

Джерело: Міністерство юстиції України

Новости

11.06.2017
Рынок недвижимости в 2017 году
В августе-сентябре 2017 года эксперты аналитики в сфере недвижимости прогнозируют "оживление" покупательского спроса.
29.08.2014
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства
28.08.2014
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування. Нововведення від 23.08.2014 року
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства