Вiдбулось чергове засiдання Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату

02.12.2010
30 листопада 2010 року під головуванням Міністра юстиції України Олександра Лавриновича відбулось чергове засідання Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату, утвореної при Міністерстві юстиції України, на якому було проведено кваліфікаційний іспит щодо допуску до нотаріальної діяльності для 32 осіб, допущених до його складання.

За результатами проведеного кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією ухвалено рішення щодо допуску до зайняття нотаріальною діяльністю 14 осіб (Рябих В.М., Камеко В.В., Шаулова М.О., Петрова О.М., Деркач Я.В., Двірник І.В., Рудь Г.О., Кардашин Р.С., Туркова А.М., Огнєва Ю.Є., Шабінська А.В., Покинтелиця Д.В., Малахова О.В., Очеретна О.М.).

Також Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату скасовані рішення кваліфікаційних комісій нотаріату, утворених при головних управліннях юстиції в Івано–Франківській та Донецькій областях, та допущено до нотаріальної діяльності Антонюк О.В. та Разумову Т.П.

За результатами проведеної співбесіди Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату ухвалено рішення щодо допуску до нотаріальної діяльності ще 13 осіб (Мервінська А.В., Гузовата Н.В., Пулавська О.І., Мирна А.М., Кріль О.М., Рогожин Ю.М., Овчаренко Т.М., Попенко В.О., Шафоростова Л.В., Кучеренко О.Л., Запорощенко Ю.С., Дубкова О.В., Гребенюк С.М.).

Новости

11.06.2017
Рынок недвижимости в 2017 году
В августе-сентябре 2017 года эксперты аналитики в сфере недвижимости прогнозируют "оживление" покупательского спроса.
29.08.2014
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства
28.08.2014
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування. Нововведення від 23.08.2014 року
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства