Чотирьох нотаріусів позбавили права на зайняття нотаріальною діяльністю

16.12.2010
Комісія з розгляду питань щодо анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю під головуванням Міністра юстиції Олександра Лавриновича ухвалила рішення про анулювання свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю 4 нотаріусів.

Рішення про анулювання свідоцтв були прийняті через неодноразове порушення нотаріусами чинного законодавства під час вчинення нотаріальних дій, що призвело до порушення законних інтересів держави та громадян. Крім того, щодо одного нотаріуса набрало сили рішення суду.

За словами Міністра, свідоцтва було анульовано двом державним нотаріусам з Вінницької та Київської областей. Крім того, анульовано свідоцтва двом приватним нотаріусам, які здійснювали нотаріальну діяльність у Вінницькому міському та Житомирському міському нотаріальних округах.

За словами Олександра Лавриновича, загалом з початку року було анульовано свідоцтва 13 нотаріусам.

Зокрема, за неодноразове порушення чинного законодавства при вчиненні нотаріальних дій було позбавлено права на зайняття нотаріальною діяльністю 6–х приватних нотаріусів з Вінницької, Харківської, Полтавської, Хмельницької, Житомирської та Київської областей.

У зв’язку з рішеннями судів були також анульовані свідоцтва приватних нотаріусів з Києва, Вінницької області та державного нотаріуса з Дніпропетровської області.

 

З сайту Міністерства юстиції України

http://minjust.gov.ua

Новости

11.06.2017
Рынок недвижимости в 2017 году
В августе-сентябре 2017 года эксперты аналитики в сфере недвижимости прогнозируют "оживление" покупательского спроса.
29.08.2014
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування
Висновки експертів щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства
28.08.2014
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування. Нововведення від 23.08.2014 року
Щодо проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства